TradeFive Hakkında

TradeFive > TradeFive Hakkında

Ticaret 5.0’A
GEÇİYORUZ

Dijital dönüşüm dünyayı değiştirdi, değiştirmeye devam ediyor. Türkiye olarak büyük potansiyelimiz ile iş yapışımızı dönüştürmek, dijitalleşmek ve globalleşmek zorundayız. Bu yüzden Alibaba.com’un Türkiye’deki iş ortağı E-Glober Grubu olarak bu değişime kayıtsız kalmadık. Yepyeni bir marka yarattık: TradeFive artık yeni adımız. Ticaret 5.0 Ticarete yeni bakış açımız. İşletmeleri geleceğe, ticaretimizi globale taşıyacak yepyeni ve büyük bir adım:
Sizin için. Ülkemiz için.
Ticaretin Geleceği: Ticaret 5.0

TradeFive, dünyanın lider işletmeler arası (B2B) e-ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye’deki yetkili temsilcisi ve iş ortağıdır.

TradeFive olarak 2015 senesinden itibaren uluslararası e-ticaret ve ihracatı arttırma misyonuyla Alibaba.com ile iş ortaklığımızı sürdürmekteyiz.

E-İhracatın öncüsü olarak ihracatçıların, KOBİ’lerin, kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin katma değerli hizmetleri geliştiriyor, işletmeleri dijitalleştirecek ve uluslararası pazarlara taşıyacak altyapı ve çözümleri sunuyoruz.

Ayrıca KOBİ’lerin üretim dışında ihracat yapmalarına engel olabilen lojistik, KDV iadesi, finansman, gümrük işlemleri vb. hizmetlerin hepsinin alınabileceği, dijital ekosistemin geliştirilmesi yönünde kamu, özel kurum ve kuruluşları ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

ALIBABA.COM’A HEMEN ÜYE OL

ULUSLARARASI PAZARLARA ULAŞMANIN ADRESİ

Dünyanın Lider E-Ticaret sitesi olan Alibaba.com, üye firmalarımıza değişen piyasa şartları ile ihracatını arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak, ürünlerini tüm dünyaya açmak için dijitalleşen dünyadan fırsatlar sunuyor.