TradeFive > Katma Değerli Hizmetler > Alibaba.com Profil Tasarımı Hizmeti

Profil Tasarımı Hizmeti Nedir?

E-Ticarette satışlarınızı arttırmanız için müşteriyi web sitenizde tutmanız önem taşımaktadır. Yayınlanmış ürün sayınızı arttırmanız ve vitrin tasarımınızı müşterinin ilgisini çekecek şekilde tasarlamanız potansiyel müşterilerin ilgisini çekecektir. Ek olarak, yüklemiş olduğunuz ürünlerde doğru anahtar kelime seçimi, arama motoruna en uygun şekilde içerik sağlayarak hem ürünlerinizin hem de şirketinizin satış potansiyelini arttıracaktır.

ÖZELLİK
s
FAYDA
s
Ürün Fotoğraflama 50 Adet ürünün her biri için 6 adet farklı açıdan fotoğraf çekimi yapılmaktadır.
Ürün Video Çekimi Video görselleri Alibaba.com arama motorunda daha üst sıralarda çıkabilmeniz adına avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle önerimiz fotoğraf veya slayt kullanmak yerine video çekimini tercih etmenizi öneririz.
Firma Tanıtım Çekimi Dilerseniz firmanızın fotoğraflarını yerinde çekerek Alibaba.com dükkanınızda yayınlayabiliriz. Talep olması durumunda drone ile çekim de ek hizmet olarak sunulabilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

ÜRÜN FOTOĞRAFLAMA HİZMETİ

ALIBABA.COM’A HEMEN ÜYE OL

ULUSLARARSI PAZARLARA ULAŞMANIN ADRESİ

Dünyanın Lider E-Ticaret sitesi olan Alibaba.com, üye firmalarımıza değişen piyasa şartları ile ihracatını arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak, ürünlerini tüm dünyaya açmak için dijitalleşen dünyadan fırsatlar sunuyor.