TradeFive > Teşvikler > Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Teşviği

E-İHRACAT SEFERBERLİĞİ HIZ KAZANIYOR

Dünyanın lider e-ticaret platformu Alibaba.com‘da %100 destekle mağaza aç, anında milyonlarca üyeye ulaş!

T.C. Ticaret Bakanlığı himayesinde, TOBB, Alibaba.com, Halkbank ve Vakıfbank tarafından geliştirilen yeni e-ticaret projesi, e-ihracata yüzde 100 oranında destek sunuyor. Yeni projeyle birlikte, Alibaba.com’a Global Gold Supplier üyesi olmak isteyen şirketler için üyelik ücretlerinin yüzde 80’i devlet tarafından sağlanırken, yüzde 20 oranındaki teşvik ise Halkbank ve Vakıfbank tarafından karşılanacak.

Siz de %80 Ticaret Bakanlığı, %20 Halkbank ve Vakıfbank desteği ile TOBB’un başlattığı projeyle e-ticarete ilk adımınızı atın, dünyanın lider e-ticaret platformu Alibaba.com’da mağazanızı ücretsiz açarak tüm ülkelerde iş yapma fırsatı kazanın.

 

T.C. Ticaret Bakanlığı destekleriyle, TOBB, Alibaba.com, Halkbank ve Vakıfbank tarafından geliştirilen yeni e-ticaret projesi ile TOBB’a bağlı Oda ve Borsalara üye olan şirketlerin e-ihracat fırsatına erişimlerinin sağlanması amaçlanıyor. Yeni projeyle birlikte, Alibaba.com’a Global Gold Supplier üyesi olmak isteyen Oda ve Borsa üyesi şirketler için üyelik bedelinin yüzde 80’i Ticaret Bakanlığı, yüzde 20’si  ise Halkbank ve Vakıfbank tarafından karşılanacak.

TOBB’un işbirliği kuruluşu olarak öncülük ettiği proje ile birlikte ürünlerine yeri pazarlar arayan KOBİ’ler, hiçbir ücret ödemeden Alibaba.com’da mağaza açarak 190 ülkeden üyelere ürünlerini tanıtma ve satış yapma fırsatı bulacaklar. Proje, halihazırda ihracat yapan şirketlerin ihracat performansını geliştirmeyi ve şimdiye kadar hiç ihracat yapmamış Oda ve Borsa üyesi şirketlerini ihracatla tanıştırmayı hedefliyor.

 

Alibaba.com platformunda Global Gold Supplier üye olarak, ürünlerinizi yeni pazarlara sunma fırsatı yakalayabilir, sıralamalarda üst sıralarda yer alabilir ve firmanızın güvenilirliğini tüm dünyaya kanıtlayabilirsiniz.

Lütfen formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Sektörünüze uygun olan TİM`e bağlı ihracatçı birliklere üye olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için, 0212 454 04 72 nolu telefondan TİM mevzuat dairesine ulaşabilirsiniz.

Lütfen Bekleyiniz.