TradeFive > Destek > Eğitim > Sınıf Eğitimleri

SINIF EĞİTİMLERİ

Alibaba.com platformunu kullanmayı öğrenmeniz amacıyla sizi, gerçekleşecek olan yeni üyelere özel platform eğitimlerimize davet ediyoruz. Eğitime katılım gösterecek olan üyelerimizin eğitim sırasında Alibaba.com Gold üyelikleri üzerinden uygulama yapabilmeleri adına yanlarında “laptoplarını getirerek, ürün fotoğraflarını, company and site kısmı için gerekli firma bilgilerini” hazır bulundurmaları gerekmektedir. Eğitimlerimiz kontenjanla sınırlıdır, o sebeple lütfen kontenjanı dolan eğitim yerine kontenjanı müsait olan başka bir eğitimi seçerek katılım formu doldurmanızı rica ederiz. Eğitim öncesi katılım formu dolduran üyelikler ve isimlerin kontrolü yapılacak olup, eğitime katılan katılımcılara sertifika verilecektir.

TİM projesi kapsamında devlet desteğinden yararlanan üyelerimizin en az bir sınıf eğitimine katılımı zorunludur.Eğitim sonrası bilgilendirme ve katılım durumu T.C. Ekonomi Bakanlığı ile paylaşılacaktır.

Henüz Global Gold Supplier üye değilseniz;
Global Gold Supplier üye olmanın avantajlarından faydalanmak ve üyelikler hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Alibaba.com GGS Platform Eğitim Etkinlikleri

Yakın zamanda Etkinlik Bulunmamaktadır. Lütfen etkinlikler için beklemede kalınız.

icon-2

Alibaba.com
Eğtim videolarını izlemek için
Tıklayınız.

Alibaba.com
Güncellenen eğtim kitabı için
Tıklayınız.