TradeFive > Çin Uluslararası İthalat Fuarı

AVANTAJLAR

BÜYÜK ÇİN PAZARI ÜRETİMİN HIZLA ARTMASI VE İTHALAT

Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkesi Çin, dünyanın ikinci büyük ekonomisinin de sahibi ve yine dünyanın ikinci büyük ithalatçısı ve tüketicisi. Çin, tüketimi ve ithalatı daha da arttıracak büyük bir gelişim potansiyeline sahip yeni bir döneme geçiş yapıyor. Önümüzdeki 5 yıl içinde, 10 trilyon dolar değerinde ürün ve hizmet ithal etmeyi hedefliyor ve bu sayede uluslararası şirketlere, Çin piyasasına girmek için tarihi bir fırsat sunuyor.

ETKİN HİZMET VE ZARAR KORUMA TEDBİRLERİNİN GARANTİ EDİLMESİ

Çin Uluslararası İthalat Fuarı, gümrük izni konusunda katılımcılara kolaylıklar sağlayacak. Denetleme ve izolasyon, çevrim içi ve çevrim-dışı uzun süreli ve tek seferlik işlem hizmetleri sunulacak. Ayrıca ithalatçıların hak ve menfaatlerini korumak üzere fikri mülkiyet hakları da güçlendirilecek.

NEDEN?

GÜÇLÜ SATIN ALIM TALEBİ, YÜKSEK SAYIDA PROFESYONEL ALICI

Çin Uluslararası İthalat Fuarı, ülkenin dört bir yanından gelen Çinli işletmeleri iş yapmaya teşvik ediyor ve Çin’e ihracat potansiyeli yüksek ithalatçılar da fuara davet ediliyor. 150.000 yerli ve yabancı profesyonel müşteri ve alıcının fuara katılımı bekleniyor.

Ön Başvuru İçin Son Tarih 31Ocak 2018 – Kontenjan Sınırlı Sayıdadır.

BAŞVURU FORMU