TradeFive > Biz Kimiz > TradeFive Hakkında

TİCARET 5.0'A
GEÇİYORUZ

Dijital dönüşüm dünyayı değiştirdi, değiştirmeye devam ediyor. Türkiye olarak büyük potansiyelimiz ile iş yapışımızı dönüştürmek,dijitalleşmek ve globalleşmek zorundayız. Bu yüzden Alibaba.com ve Alibaba Cloud’un Türkiye’deki iş ortağı E-Glober Grubu olarak bu değişime kayıtsız kalmadık. Yepyeni bir marka yarattık:

TradeFive artık yeni adımız. Ticaret 5.0 Ticarete yeni bakış açımız. İşletmeleri geleceğe, ticaretimizi globale taşıyacak yepyeni ve büyük bir adım.

Sizin için. Ülkemiz için.
Ticaretin Geleceği: Ticaret 5.0 TRADEFIVE

TradeFive, dünyanın lider ve işletmeler arası (B2B) e-ticaret platformu Alibaba.com’un Türkiye’de tek yetkili temsilcisi ve iş ortağıdır.

TradeFive, mevcut teknolojik araç ve altyapıları kullanarak ihracatçıların, KOBİ’lerin, kurum ve kuruluşların e-ticaret ve e-ihracat alanında ihtiyaç duyacakları hizmetlere ilişkin katma değerli hizmetleri geliştirmekte ve kullanıma sunmaktadır.

Ayrıca TradeFive, KOBİ’lerin üretim dışında ihracat yapmalarına engel olabilen lojistik, KDV iadesi, finansman, gümrük işlemleri vb. hizmetlerin hepsinin alınabileceği, dijital ekosistemin geliştirilmesi yönünde kamu, özel kurum ve kuruluşları ile çalışmalarına devam etmektedir.