TradeFive > Alibaba.com Ürün Fotoğraflama Hizmeti

Ürün Fotoğraflama Nedir?

Alibaba.com dükkanınızda kullanacağınız görseller satış yüzdenizi arttırmada çok etkilidir. TradeFive olarak profesyonel fotoğraflama ve video çekimi hizmetlerini servis olarak sunmaktayız. Bu çekimlerin tamamında;

  • Farklı açılardan profesyonel fotoğraflama
  • Firma tanıtım görselleri ve
  • Ürün videoları

sunulacaktır.

Bunlara ek olarak alacağınız her hizmet için yerinde çekim ya da mankenli çekim gibi ek hizmetlere de başvurabilirsiniz.

ÖZELLİK
s
FAYDA
s
Ürün Fotoğraflama 50 Adet ürünün her biri için 6 adet farklı açıdan fotoğraf çekimi yapılmaktadır.
Ürün Video Çekimi Video görselleri Alibaba.com arama motorunda daha üst sıralarda çıkabilmeniz adına avantajlar sağlamaktadır. Bu nedenle önerimiz fotoğraf veya slayt kullanmak yerine video çekimini tercih etmenizi öneririz.
Firma Tanıtım Çekimi Dilerseniz firmanızın fotoğraflarını yerinde çekerek Alibaba.com dükkanınızda yayınlayabiliriz. Talep olması durumunda drone ile çekim de ek hizmet olarak sunulabilir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis ipsum suspendisse ultrices gravida. Risus commodo viverra maecenas accumsan lacus vel facilisis.

PROFİL TASARIMI ANALİZİ

ALIBABA.COM’A HEMEN ÜYE OL

ULUSLARARSI PAZARLARA ULAŞMANIN ADRESİ

Dünyanın Lider E-Ticaret sitesi olan Alibaba.com, üye firmalarımıza değişen piyasa şartları ile ihracatını arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak, ürünlerini tüm dünyaya açmak için dijitalleşen dünyadan fırsatlar sunuyor.