HİZMETLERİMİZ

Şimdi siz de Alibaba.com Global Gold Supplier üyesi olun.
Tradefive Akademi 5.0 ile E-ihracat'ta bir adım daha öne geçecek donanıma sahip olun.

Alibaba.com’da Mağazanı Aç ve
Milyonlara Ürün Satmaya Başla

Siz de bugün Alibaba.com’a katılın ve ürünlerinizin dünyanın 200 ülkesinde milyonlarca potansiyel müşteriye ulaşmasını sağlayın.

Dünyanın lider işletmeler arası e-ticaret platformu olan Alibaba.com, üye işletmelere değişen piyasa şartları ile ihracatlarını arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak ve ürünlerini tüm dünyaya açmak için dijitalleşen dünyadan fırsatlar sunuyor.

Lütfen Bekleyiniz.

Dijital dönüşüm dünyayı değiştirdi, değiştirmeye devam ediyor. Türkiye olarak büyük potansiyelimiz ile iş yapışımızı dönüştürmek,dijitalleşmek ve globalleşmek zorundayız. Bu yüzden Alibaba.com’un Türkiye’deki iş ortağı E-Glober Grubu olarak bu değişime kayıtsız kalmadık. Yepyeni bir marka yarattık:

TradeFive artık yeni adımız. Ticaret 5.0 Ticarete yeni bakış açımız. İşletmeleri geleceğe, ticaretimizi globale taşıyacak yepyeni ve büyük bir adım.

Sizin için.
Ülkemiz için.
Ticaretin Geleceği: Ticaret 5.0 TRADEFIVE

ALIBABA.COM’A HEMEN ÜYE OL

ULUSLARARASI PAZARLARA ULAŞMANIN ADRESİ

Dünyanın Lider E-Ticaret sitesi olan Alibaba.com, üye firmalarımıza değişen piyasa şartları ile ihracatını arttırmak, yeni pazarlar oluşturmak, ürünlerini tüm dünyaya açmak için dijitalleşen dünyadan fırsatlar sunuyor.

BAŞARI HİKAYELERİ